Do produkowanych i oferowanych przez nas ogrodzeń produkujemy wysokiej jakości, stabilne bramy. Są one dostępne w dwóch wersjach: jako bramy przesuwne lub jako bramy skrzydłowe. W zależności od sytuacji, możemy zaoferować odpowiednią bramę z naszych ogrodzeń z siatki lub profili stalowych. Obie konstrukcje są przez nas spawane, a następnie cynkowane ogniowo. Gwarantuje to wysoką jakość i stabilność.

Opcjonalnie oferujemy napęd elektroniczny do naszych bram skrzydłowych i przesuwnych. Można je wtedy wygodnie otwierać i zamykać za pomocą pilota.

Bramy skrzydłowe

Bramy skrzydłowe nie wymagają dodatkowego miejsca po bokach i dlatego mogą być stosowane prawie wszędzie. Oferujemy je w wariantach jedno- i dwuskrzydłowych. W porównaniu z bramami przesuwnymi jest to wariant bardziej ekonomiczny.

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne można zamontować praktycznie wszędzie, są wygodne do otwierania, idealnie sprawdzają się gdy jest wąski podjazd, ponieważ zajmują mało miejsca. Samochód może zaparkować zaraz za bramą przesuwną i nie będzie przeszkadzał w zamykaniu lub otwieraniu.

Brama wjazdowa przesuwna ma konstrukcję samonośną. Przesuwa się ją na rolkach jezdnych zamontowanych na stopach fundamentowych pod przeciwwagą. Skrzydło bramy składa się z części głównej zamykającej wjazd na działkę oraz stanowiącej jej przedłużenie trójkątnej przeciwwagi, która zapewnia stabilność całej konstrukcji.